Solária

L- Partner Vás zavedie do sveta,
kde sa zamyslíte o nových možnostiach...

V dnešnom zrýchlenom svete je dôležité ako Vám spríjemníme čas strávený v soláriu. Prvý pohľad na solárium mal by byť príjemný, ničím nerušený. Neustále pracujeme, vylepšujeme naše stroje, aby ste hneď po vstupu do solária zabudli na stres, na rýchlosť nášho sveta a mohli sa venovať sebe.

Sportarredo a Black Care

Firma L-Partner je výhradným dovozcom solárií Sportarredo a Black Care pre Slovenskú Republiku od roku 2001. Ponúkame širokú paletu špičkových vertikálnych a horizontálnych solárií pre profesionálne i domáce využitie. Na nami distribuované a montované solária poskytujeme dvojročnú záruku a pozáručný servis.

Kvalita

Solária Black Care sú navrhnuté na veľkú záťaž a sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele, pri hlavných faktoroch spoľahlivosť a ochrana pokožky. Značka Sportarredo predstavuje dizajn, bezpečnosť a najvyššiu kvalitu. Rad extra služieb Vás rozmaznáva..

Chránime Vás

UV-žiarenie ovplyvňuje v našom tele množstvo procesov. Produkciu farbiva melanínu v pokožke môže vyvolať UVA i UVB žiarenie. O správne hnedú pleť sa však stará iba UVA-žiarenie, pričom pomocou kyslíka z krvi zafarbuje pigmentové zrná na ich ceste pri rozvetvovaní sa pigmentových buniek. Slnením v soláriu dosiahnete nielen peknú, vysnívanú farbu vašej pokožky, ale aj ochranu kože pred slnkom až do faktora štyridsať – podľa typu kože. Tento individuálny ochranný faktor žiarenia zodpovedá číslam, ktoré nachádzame na opaľovacích krémoch. Udáva nám, o aký faktor sa predlžuje čas, ktorý môžeme stráviť na slnku v lete alebo na dovolenke bez toho, aby sa pokožka poškodila.

Slnenie v soláriu je čoraz obľúbenejším, zavedieme Vás do sveta kde spoznáte Vaše nové možnosti!