Radical

RAPID - 165ml

Rapid

Obj. číslo: 1

Sprej je vhodný hlavne pre zákazníkov s citlivou pokožkou. Pomôže Vám skrátiť dobu k dosiahnutiu základného opálenia. Podporí tak opaľovanie aj svetlých fototypov s nedostatkom pigmentu. Obsahuje špeciálnu látku aminokyselinu Acetyl Tyrosin, ktorá zvyšuje tvorbu melanínu (hnedého pigmentu) v prvých fázach opaľovania. Ďalej obsahuje Kokosový- a Makado olej, ktoré spolu s Riboflavínom zjemňujú a zlepšujú hydratáciu pokožky.

Ceny sú zobrazené pre našich partnerov

Beta Dark - 165ml

Beta Dark

Obj. číslo: 2
Karoténový spray - Prípravok pre prvé rýchle opálenie pre zákazníkov s citlivejšou pokožkou s vyšším obsahom Beta – karoténu. Intenzívne stimuluje tvorbu melanínu a pigmentácie, podporuje prírodzené opálenie. Beta- karotén a vitamíny sa starajú nielen o bronzové opálenie ale aj o maximálnu hydratáciu pokožky.

Ceny sú zobrazené pre našich partnerov

Super Dark - 165ml

Super Dark

obj. číslo: 3

Spray s vôňou kokosového oleja pre intenzívne a mimoriadne silné zhnednutie. Poskytne Vám opálenie, ktoré naozaj pocítite, získate tmavo-bronzovú farbu a zároveň zabezpečuje príjemný pocit z opaľovania. Pokiaľ Vám záleží na výnimočne silnom a neobyčajne hnedom odtieni Vašej pokožky, tak by ste mali zvoliť tento produkt.

Obsahuje Aloe Vera, Kokosový-, Jojoba- a Makado olej.

Ceny sú zobrazené pre našich partnerov

Super Dark ampulky - sada

Super Dark ampulky

Obj. číslo: 4

Objem: 4ml x 48 ks

Spray s vôňou kokosového oleja pre intenzívne a mimoriadne silné zhnednutie. Poskytne Vám opálenie, ktoré naozaj pocítite, získate tmavo- bronzovú farbu a zároveň zabezpečuje príjemný pocit z opaľovania. Pokiaľ Vám záleží na výnimočne silnom a neobyčajne hnedom odtieni Vašej pokožky, tak by ste mali zvoliť tento produkt.

Obsahuje Aloe Vera, Kokosový-, Jojoba- a Makado olej.

Ceny sú zobrazené pre našich partnerov

AnyTan HELL - 20 ml

HELL - 20 ml

Obj. číslo: 520

Diabolská hra z hĺbky vriaceho pekla, vďaka ktorej získaš najdivokejšiu hriešnu farbu svojho opaľovania. Pokožku rozmaznáva Aloe Vera, kakaové maslo a jojobový olej.
Najtemnejšiu farbu zaručuje 15 x silnejší accelerátor pomocou cannabisu.
Zapoj sa do začarovanej hry!

Ceny sú zobrazené pre našich partnerov

AnyTan HEAVEN - 20 ml

HEAVEN - 20 ml

Obj. číslo: 620

Rozmaznajte svoju pokožku anjelským dotykom medu, mlieka s 15 x silnejším bronzerom, než ste ako kedy zažili. Pomocou blahodarných vitamínov z Aloe Vera a jojobového oleja dotyk pokožky sa stane mäkkým ako jemné obláčiky. Neodolateľnú hnedú farbu pokožky zaručuje 15 x intenzívnejší bronzer pomocou ingrediencií ako DHA, zelený orech a brazílsky cukor.
Spoznaj ten pocit!

Ceny sú zobrazené pre našich partnerov